Дитячий блискучий рюкзак Веселка
Характеристики:
-
Ширина: 26 см;
-
Глибина: 8 см;
-
Висота: 31 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴











