Модна жіноча сумка рюкзак-трансформер
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Тип: сумка-рюкзак;
-
Висота: 30 см;
-
Ширина: 26 см;
-
Глибина: 11 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Глибина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴









