Кругла жіноча сумочка клатч
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Довжина плечового ременя: 120 см;
-
Діаметр: 18 см;
-
Глибина: 7 см;
Переваги:
-
Яскраві та насичені кольори;
-
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴





