Чоловічий гаманець клатч Baellery золотий Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Висота: 2,5 см; Колір: золотистий; Закривається на кнопку та на блискавку; У наявності також ця модель у КОРІЧНЕНОМУ, ЧОРНОМУ та СТАЛЬНОМУ кольорі! Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



