Набір жіноча сумка + міні сумочка клатч
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра;
Ціна вказана за комплект як на фото;
Є плечовий ремінь на плече (1 шт на дві сумки, на карабінах, можна без проблем перестегнуть);
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 33 см - велика сумка, 23 см - маленька сумочка;
Ширина основи: 13 см - велика, 6 см - маленька;
Висота: 24 см більша, 17 см - маленька;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴











