
Невелика сумка для дівчини еко шкіра, модна і стильна жіноча невелика сумка, клатч стьобаний
590 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 630
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
невелика сумка для дівчини екошкіра, модна та стильна жіноча невелика сумка, клатч стьобана
Зручна та модна повсякденна жіноча невелика сумка ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти всю дрібницю в одну сумочку.
Характеристики
Матеріал: Екокожа (м'яка);
Довжина: 17 см;
Висота: 18 см;
Ширина за основою: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴














