
Модна бананка сумка слінг жіноча на пояс, поясна невелика сумка жіноча сумка бананка еко шкіра стьобаний
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 560
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модна бананка сумка слінг жіноча на пояс, поясна Жіноча невелика сумка сумка бананка екошкіра стьобана
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.

Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
У комплекті широкий ремінець з екошкіри + тонкий ремінець-ланцюжок;
Довжина: 24 см;
Ширина за верхньою основою: 8 см;
Висота: 15 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Висота | 15 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Ширина | 55 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вага | 250 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24 м |
| Тип призначення | Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна маленька сумочка жіноча сумка-бананка еко шкіра |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴







