Сумка для чоловіка планшетка Поло
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра;
-
Колір: чорний / темно-коричневий;
-
Довжина: 25 см;
-
Ширина: 7 см;
-
Висота: 27 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1000 |
| Модель | 1 |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴











