
Чоловіча грудна сумка-барсетка Jeep. Бананка кросбоді нагрудна для чоловіка Темно-коричневый
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 403
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча грудна сумка Jeep
Характеристики:
-
Матеріал: якісна Екошкіра, всі шви рівні, якісне прострочення;
-
2 відділення + 1 мінікишеня на лицьовій стороні;
-
Довжина: 30 см;
-
Товщина: 5см;
-
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 м |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


