Жіночий міський рюкзак рептилія рожевий
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра преміумкласу;
-
Висота: 37 см;
-
Ширина: 28 см;
-
Глибина: 12 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 700 кг |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴











