Модний Рюкзак жіночий-сумка Крокодил
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Тип: сумка-рюкзак;
-
Висота: 32 см;
-
Ширина: 27 см;
-
Глибина: 12 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 750 кг |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Крокодил |
| Ширина | 27 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴






