Якісний Рюкзак жіночий
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Ширина: 23 см;
-
Глибина: 16 см;
-
Висота: 25 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴








