Модна жіноча сумка з брелоком
Характеристики:
-
Матеріал: якісна Екошкіра, чудово тримає форму;
-
Довжина ручка та хутряний брелок входять до комплекту;
-
Діаметр брелока — 5 см (колір — темно-сірий);
-
Довжина: 22 см;
-
Ширина: 10 см;
-
Висота: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴











