Жіночий мінірюкзак
Характеристики:
Зверніть увагу на розміри, рюкзачки маленькі!
-
Матеріал: ПУ шкіра;
-
Глибина: 6 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Висота: 20 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴










