Вертикальна жіноча сумочка клатч
Характеристики:
-
Вертикальна жіноча мінісумочка клатч — ідеальний варіант для того, щоб покласти такі речі, як-от: телефон, ключі, гроші, картки та іншу дрібницю;
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра (жорсткий каркас передньої та задньої стінки);
-
Довжина плечового ременя максимальна: 106 см;
-
Висота: 17,5 см;
-
Ширина: 9 см;
-
Ширина основи: 4,5 см;
Переваги:
-
Тримає форму, має невеликі розміри, але водночас досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 90 мм |
| Длина плечевого ремня | 1060 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 45 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Качественная ПУ кожа |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴




