
Маленька жіноча сумочка клатч через плече в стилі Гучи, міні-сумка для дівчат еко шкіра стильна і модна
1 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 255Г
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Маленька жіноча сумочка клатч через плече в стилі Гучи, міні-сумка для дівчат еко шкіра стильна і модна Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа; Довжина: 22 см; Ширина основи: 10 см; Висота: 18 см; Плечовий ремінь в комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч через плече в стилі Гучи, міні-сумка для дівчат еко шкіра стильна і модна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴










