
Стильна м'яка жіноча міні сумочка клатч на ланцюжку, маленька сумка для дівчат, сумка-клатч через плече
860 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 716
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна м'яка жіноча міні сумочка клатч на ланцюжку, маленька сумка для дівчат, сумка-клатч через плече
Характеристики:
Матеріал: якісна і щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 24 см;
Ширина основи: 9 см;
Висота: 16 см;
Плечовий ремінь в комплекті, максимальна довжина: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴




