
Невелика жіноча сумочка, клатч найяскравіша модна. Міні-сумка для дівчат, міні-сумочка еко шкіра
910 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 705
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
невелика жіноча сумочка, клатч яскрава модна. Мінісумка для дівчат, мінісумочка екошкіра
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра преміум'якості (щільна, тримає форму);
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 7 см;
Висота: 16 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч найяскравіша модна. Міні-сумка для дівчат, міні-сумочка еко шкіра |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴













