ТИСНИ НА КНОПКУ
тут весь асортимент наших Чоловічих браслетів.
Браслет чоловічий з натурального каменю SILVER DE MUERTO чорний сріблястий
Матеріал: натуральний камінь агат
Фурнітура: метал
Колір: чорний
Діаметр намистини: 0,8 см
Діаметр кола: 18 см (підходить для руки колом від 16,5 до 18.5 см)
Комплект чорних чоловічих браслетів SILVER DE MUERTO з натурального каменю агат зі сріблястою фурнітурою - стильний щоденний аксесуар, вдало поєднується з будь-яким стилем одягу.
Виготовлений з натурального чорного каменю агат разом з металевою фурнітурою гідної якості. Кожен з цих браслетів можна носити окремо або разом два браслети.
Комплект підходить на різні обхвати зап'ястя від 16,5 до 18,5 см завдяки гумці, що тягнеться. Модне доповнення до наручного годинника та інших браслетів з металу, шкіри або натуральних каменів.
Стальні кільця, які представлені в інтернет-магазині , вдало поєднуються з браслетами.
У комплекті два браслети - дивіться фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stainless Steel |
| Вес | 50 г |
| Длина | 180 мм |
| Замок | Затяжка |
| Материал | Натуральный камень |
| Покрытие | Без покрытия |
| Пол | Мужской |
| Размер браслета (см) | 18 |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Тематика рисунка/формы | Абстракция |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетеный |
| Толщина | 8 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Черный |
- Цена: 480 ₴










