
Великий чоловічий клатч гаманець із натуральної шкіри під рептилію, рельєфний портмоне для чоловіків шкіряний чорний
1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 689
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Великий чоловічий клатч гаманець із натуральної шкіри під рептилію, рельєфний портмоне для чоловіків шкіряний чорний
Храктеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коробиця);
Металева фурнітура;
Висота: 21см;
Ширина: 11 см;
Товщина: 2,5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний чоловічий гаманець шкіряний клатч натуральна шкіра, чоловіче портмоне чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴










