Особливості:
- Модель: Накладка Силікон TPU Rubble iPhone X (Глянець)
- Бренд пристрою: apple
- Матеріал: Силікон
- Тип: оригінальний
- Форм-фактор: панель-накладка
- Модель пристрою: iphone x
Накладка Силікон TPU Rubble iPhone X (Глянець) - ергономічна модель приємна на дотик і запобігає можливому вислизанню з рук. Зберігає свій зовнішній вигляд після тривалого користування. Отвори та кнопки ідеально збігаються з роз'ємами й елементами керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пристрою | 278 мм |
| Діагональ екрана | от 7.7" до 10" |
| Діагональ екрана пристрою | 10" |
| Призначення | Для планшета |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | виправлено |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Форм-фактор | Чехол |
| Ширина пристрою | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


