Машинка для стриження Geemy GM-1005 обладнана чотирма насадками, які дадуть змогу створювати стриження різної довжини. Цей функціональний прилад буде корисний як перукареві-професіоналу, так і тим, хто віддає перевагу стризі вдома, не звертаючись в салони. Завдяки зручності у використанні машинка для стриження волосся стане просто незамінною в повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд. Ця машинка для стриження волосся має надійні леза з неіржавкої сталі. Корпус має привабливий вигляд і зручно розміщується в руці.
Машинка працює від мережі, тому користуватися нею не становитиме труднощів. Комплект насадок дає можливість виконувати найрізноманітніші стриження. Для того щоб зберегти функціональність і надійність цього інструмента в первісному стані, рекомендується застосовувати оливу для змащення машинки.
Серед додаткових аксесуарів — ножиці, гребінець і щітка для чищення машинки.
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки;
- Матеріал: пластик;
- Лезо: нержавіюча сталь;
- Тип живлення: від мережі;
- Потужність: 15 Вт;
- Кількість насадок: 4 (3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм);
- Колір: червоний.
Комплектація:
- Машинка для стрижки;
- Насадки;
- Щетка;
- Паковання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Geemy |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Длина сетевого шнура | 2.5 м |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Назначение | Для стрижки |
| Насадки | 4 |
| Питание | Сеть |
| Тип установки длины | Съёмные насадки |
- Цена: 700 ₴





