Увага: Цей товар вирушає тільки за попереднього планування: повною або частковою!!!
Розмір:
- Ширина оправи: 14,3 см
- Висота лінзи: 5 см
- Ширина лінзи: 6 см
- Довжина завушника: 13,2 см
Характеристики:
- Колір оправи: золотий;
- Оправа: металева;
- Колір лінзи: бірюзово-жовта (хамелеон, колір змінюється залежно від освітлення);
- Лінза: дзеркальна, темна;
- Захист від ультрафіолету UV400 (захист від ультрафіолету 99-100%).
Увага на будь-яких дзеркальних скляних лінзах у зоні оправи та на поверхні можливі точки та невеликі смужки світліші — це не брак, а неминучість технологічного процесу — вставки скла в оправу.
На окулярах є захисні логотипи окулярів "Рай Бан" це Ви можете побачити на фотографії нижче.

Ці окуляри мають чудовий вигляд на людях:



Увага на будь-яких дзеркальних скляних лінзах у зоні оправи та на поверхні можливі точки та невеликі смужки світліші — це не брак, а неминучість технологічного процесу — вставки скла в оправу.
Можливі невеликі подряпини.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота линзы | 50 мм |
| Длина заушника | 132 мм |
| Общая ширина | 143 мм |
| Ширина линзы | 60 мм |
| Основные | |
| Градиенты | Нет |
| Цвет | Золотистый |
| Материал оправы | Металл |
| Оптическое покрытие | Зеркальное |
| Поляризация | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип линз по материалу | Поликарбонатные |
| Тип оправы | Ободковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Форма | Капелька |
| Цвет линз | бирюзово-желтые линзы с переливом |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


