Оригінальний годинник VST 872 зовні мають вигляд, як брусок дерева. Але варто тільки під'єднати живлення, вони миттєво оживають і перетворюються на багатофункціональний LED годинник. Вони вдало вписуються практично в будь-який інтер'єр, ідеально гармоніюють із дерев'яними меблями. На них немає циферблата, але час, дату та температуру вони показують. Має це загадковий вигляд, але насправді все просто — вони покриті дуже тонким шаром шпону, через який просвічуються світлодіоди.
У неактивному стані годинник VST 872 у буквальному сенсі зливається з обстановкою, але варто хлопнути в долоні, як на одній зі стінок проявляються час, потім дата та температура.
3 режими роботи:
• Сплячий — на дисплеї показується тільки час, потім дисплей самостійно гасне за 3 секунди.
• Постійний — дисплей не гасне, на ньому виводиться лише час.
• Змінний — дисплей не гасне, покази дати, часу та температури повітря — поперемінно змінюють один одного..
Характеристики:
• Яскравість на 50% від 6 вечора до 7 ранку автоматично;
• Адаптер DC 5V або 4 x1.5V AAA батареї (до комплекту не входять);
• Кілька варіантів звуків будильника;
• Температура виводиться в градусах Цельсія або Фаренгейта;
• Формат часу може бути 12 або 24 години;
• Колір підсвітки: зелена;
• Розміри: 105х105х45 мм;
Комплектація
- Годинник;
- Кабель живлення від USB (блок живлення до комплекту не входить)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VST |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Материал циферблата | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип часов | Настольные |
| Тип механизма | Электронный |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры часов | |
| Глубина | 45 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Высота | 105 мм |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Подсветка | Да |
| Термометр | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид индикации | Арабские цифры |
| Индикация | электронные |
| Источник питания | Сеть и батарея |
| Материал корпуса | Пластик, Шпон |
| Наличие | в наличии |
| Особенности циферблата | Светодиодный |
| Техническое состояние | исправное |
| Тип циферблата | Цифровой (электронный) |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Циферблат | Цифровой |
- Цена: 800 ₴




