Диск призначений для безпечного оброблення деревини кутовою шліфувальною машиною. Дає змогу ефективно різати дерево, ДСП, фанеру. Це безпечне коло, яке може перетворити звичайну болгарку на пилку на дереві. Складається з двох металевих дисків медку, якими по пазу розміщений пиляльний ланцюг. Ланцюг на диску трохи провертається, а за ввімкненого стану болгарки натягується й фіксується завдяки високим обертам. Ця особливість конструкції слугує для того, щоб під час заклинювання, потрапляння на цвях або інший сторонній предмет, ланцюг зупиняється й болгарку не виривала з рук.
Характеристики:
- Тип зуба: ланцюг;
- Матеріал, що обробляється: Дерево;
- Діаметр зовнішній, мм: 100;
- Тип різання: грубе різання, швидке різання, пазування, попереднє пиляння, поздовжнє пиляння;
- Діаметр посадковий, мм: 16
- Швидкість обертання оснастки: 10000-13000 обертів за хвилину;
- Кількість зубів: 21
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид обработки | Пазование, Быстрый рез, Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 21 |
| Материал круга | Сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴






