Мікрофон Студійний Manchez Siren X1 для домашнього та професійного використання. Легке під'єднання за допомогою USB-кабелю дасть змогу створювати будь-які звукові, музичні файли високої якості без використання драйверів або звукових карток.
Міцна та проста кріпильна система забезпечує швидку фіксацію на поверхні. Стійка виготовлена з неіржавкого металу, покрита антикорозійною емаллю. Записуваний звук чистий, без сторонніх спотворень.
Мікрофон Manchez Siren X1 у комплекті зі стійкою, кабелем, кріпленням "павуком" і попфільтром. Мікрофон має кардіоїдну форму спрямованості.
Характеристики:
- Діапазон частот: 20-20000 Гц;
- Чутливість: -32 Дб +/- 2Дб (при 1КГц) 0Дб = 1V/Pa;
- Максимальний рівень гучності: 130 дБ (при 1 КГц ≤1% T.H.D);
- Спрямованість: кардіоїдна (0~180.@ 1КГц > 12 Дб);
- бронь сигнал/шум: 80 Дб;
- Вихідний опір: 55 Ом ± 30% (за 1 кГц);
- Опір навантаження: 1000 Ом;
- Еквівалентний рівень шуму: 14 ДБА;
- Міцний литий металевий корпус;
- Довжина кабелю: 1,75м;
- Ергономічний дизайн;
- Швидке під'єднання;
- Під'єднання: USB.
Комплектація
- Мікрофон;
- Розкладна стійка;
- Затискач для стійки на стіл;
- Тримач для мікрофона (павук);
- Кабель, шнур, провід під'єднання USB;
- Поп-фільтр;
- Поролонова накладка на мікрофон.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Manchez |
| Вид | Универсальный микрофон |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Подключение устройства | Проводное |
| Способ установки/крепления | Настольный |
| Направленность | Однонаправленный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Конденсаторный |
| Тип разъема | USB |
| Размеры | |
| Вес | 220 г |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1.75 м |
| Диаметр | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Характеристики | |
| Сопротивление | 1000 Ом |
| Чувствительность | -32 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон частот | 20- 20000 Гц |
| Кабель в комплекте | Да |
| Комплектация | Держатель для микрофона (паук), Зажим для стойки, Зажим для стойки на стол, Кабель, Микрофон, Микрофон;, Паралоновая накладка на микрофон, Поп-фильтр, Раскладная стойка, Стойка на стол |
| Назначение | Студийные |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











