Glasscove FC87E — це якісний і надійний зарядний пристрій. Підходить для універсальних мобільних телефонів і планшетів. Високоякісний мережевий адаптер виготовлений із металу та вогнезахисних матеріалів.
Є функція швидкого заряджання, а також захист від короткого замикання, перегрівання та пошкодження пристрою.
Характеристики:
- Модель: FC87E ;
- Максимальна потужність: 20W;
- Порти: Type-C;
- Швидке заряджання iPhone: Так;
- Швидке заряджання смартфонів на Android: Так;
- Стандарти швидкого заряджання: Power Delivery, Quick Charge 3.0/3+, Quick Charge 2.0, Samsung AFC, Huawei SuperCharge, Apple 2.4A;
- Вхід: 100-240V ~ 50/60Hz 0.8A;
- Вихід: USB-C: 12V = = 16.67, 9V==2.22, 5V==3;
- Колір: Білий
Комплектація:
- Мережевий адаптер;
- Інструкція;
- Паковання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glasscove |
| Вид | Адаптер |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Мощность | 20 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴








