Режими роботи:
1. Перерахунок українських гривень, доларів США, євро, російських рублів та інших банкнот;
2. Автоматичний або ручний старт;
3. Функції: фасування (фіксована або довільна), довільний рахунок, режим підсумовування.
4. Виносний дисплей
Технічні характеристики:
1) Швидкість рахунку 600 / 1000 / 1500 / 1800 банкнот/хв2) УФ Детекція на справжність купюр
- детекція на здвоєність
- детекція половини банкноти
- детекція розміру по короткому боці
3) Валюти UAH, USD, EUR, RUB та інші
4) Фасування
- фіксована 10, 20, 25, 50, 100 банокотів
— довільна від 1...999 банкнот
5) Ємність завантажувальної кишені до 300 банкнот
6) Габарити лічильника 240*266*238 мм
7) Вес 5,3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Вид оборудования | Счетчик банкнот |
| Цвет корпуса | Серый |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Количество карманов | 1 шт |
| Максимальная скорость счета | 1800 шт./мин |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Вид детекции | UV, MG |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная скорость счета | 1800 шт./мин |
| Наличие | в наличии |
| Размер | 311х2556х213 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 5 300 ₴








