Блок живлення 12 V 5 А призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12 V 5 A має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму. Цей блок живлення має захисний перфорований корпус тип "M", який забезпечує чудове пасивне охолодження.
Характеристики:
- Тип корпусу: металевий;
- Напруга на виході: 12 В постійне;
- Потужність: 60 Вт;
- Вхідна напруга мережі: 110-240 В +/- 15%;
- Струм на виході: 5А;
- Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перевантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток, не более | 5 А |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип охлаждения | Активный |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴






