
Модна жіноча сумка з хутряним брелоком підвіскою, маленька сумочка клатч, мінісумка-клатч через плече
1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: K 619Ч
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модна жіноча сумка з хутряним брелоком підвіскою, маленька сумочка клатч, мінісумка-клатч через плече
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична, дві окремі кишені на блискавці.

Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості (щільна, тримає форму);
Ремінець: щільна екошкіра;
Довжина плечового ремня: 120 см;
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 9 см;
Висота: 15 см;
Висота ручки: 7 см;
Оплата та доставка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка з хутряним брелоком підвіскою, маленька сумочка клатч, міні сумка-клатч через плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴










