
Світлодіодна неонова стрічка NEON 220В JL 2835-120 G IP65 зелений, герметична, 5 метрів (0764)
480 ₴
- В наличии
- Код: PN 1082
Світлодіодна стрічка NEON 220 В JL 2835-120 G застосовується для створення зовнішньої та внутрішньої контурної підсвітки, а також світлового декорування об'єктів. У цій моделі використані діоди типу SMD2835, завдяки чому вдалося досягти високої яскравості та доброї рівномірності поширення променів. Напруга живлення — 220 В, клас захисту шнура — IP65. Колір світіння в цій моделі зелений, розсіювач має такий самий тон. Кути поширення променів підвищені до 120°. Електрична потужність становить 9,6 Вт/м, кількість діодів на одному метрі — 120 шт. Стрічка має розміри 12х5 мм. Різати стрічку можна тільки за спеціальними позначками. Ресурс світлодіодів без істотного зниження початкової яскравості оцінюється в 25 000 годин.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодний неон;
- Тип світлодіодів: SMD2835;
- Кількість світлодіодів: 120 шт/м;
- Світловий потік: 650 люменів/метр;
- Робоча напруга: DC 12V;
- Кут світіння: 120°;
- Споживана потужність: 9 Вт;
- Колір світіння: зелений;
- Клас захисту: IP67;
- Особливості: Гнучкий;
- Довжина: 5 метрів;
- Розмір стрічки: 12х5 мм;
- Призначення: для підсвічування всередині та зовні приміщення.
Комплектація
- Неонова стрічка;
- Блок живлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Зеленый |
| Количество светодиодов | 600 шт |
| Напряжение | 12 В |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип светодиодов | SMD3528 |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габариты | |
| Высота | 12 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 5000 м |
| Световой поток | 3250.0 |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная подсветка |
| Угол свечения | 120.0 |
- Цена: 480 ₴







