Жіночий рюкзак із квітами екошкіри чорний. Модний якісний рюкзачок для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості (середньої жорсткості, добре тримає форму, не має стороннього запаху);
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 11 см;
Лямки регулюються;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак з квітами екожа чорний. Модний якісний рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴











