У біноклі Landview 8X40 передбачена центральна система фокусування та діоптрійної корекції. Барабан центральної фокусації з гумовою насічкою так і проситься під пальці.
Бінокль Landview 8X40 — це лінзи високої якості зі світлопросвітлювальним багатошаровим покриттям і Порропризми зі скла ВАК-4. Сукупність цих елементів дає чіткість зображення, колірні спотворення яких зведені до мінімуму.
Припаде до душі як аматорам, так і професіоналам. Незамінний у походах, на риболовлі, у будь-яких спостереженнях на свіжому повітрі.
До комплектації входять ремінець, кришки для захисту лінз і об'єктивів, тканинна серветка для протирання та чищення лінз, сумочка-чохол для зберігання й перенесення.
Прогумований корпус захищає оптику від вологи та ударів. У руках не ковзає, зручно носити на шиї.
Переваги бінокля:
- Потрібна річ для туриста, мисливця, рибалки;
- Ергономічна форма;
- Водонепроникний корпус;
- Часто купують страйкболисти;
Характеристики бінокля:
- Габаритні розміри: 145х174х60 мм;
- Діаметр об'єктивів: 40 мм;
- Фокусна відстань: 12 мм;
- Збільшення: x8 (не регулюється);
- Кутове поле зору: 8 градусів;
- Система фокусування: центральне фокусування;
- Лінійне поле зору: (на розстібці 1000 м) — 168 м;
- Матеріал: прогумований пластик, метал;
- Тип призми: BAK4;
- Оптична система: порро;
- Водонепроникний рівень: IPX6;
- Температурний режим: від -40 °C до 50 °C;
- Вага: 540 грамів.
Комплектація:
- Бінокль;
- Ремінець для перенесення;
- Кришка для захисту лінз та об'єктивів;
- Тканинна серветка;
- Сумочка-чохол.
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора вашого комп'ютера.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.54 кг |
| Высота | 60 мм |
| Водостойкость | Да |
| Длина | 145 мм |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик, Металл |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Фокусное расстояние | 12 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Поле зрения на 1000 м | 168 м |
| Реальный угол зрения | 8 |
| Тип конструкции | Porro |
- Цена: 1 300 ₴










