Ця модель акумулятора призначена для різного типу продукції, як-от електронні ваги, дитячі автомобілі, ліхтарі, системи охорони, сигналізації та інші види, де необхідне джерело живлення 6v. Цей акумулятор належить до олив'яно-кислотних і оптимізований як для циклічного, так і для буферного застосування. Акумулятор GDLITE-GD-645 має високий коефіцієнт відбою. Ця модель, акумулятор GDLITE-GD-645 6V, являє собою герметичну конструкцію, виготовлену з високоякісної пластмаси.
Характеристика:
- Напруга: 6 В;
- Ємність: 4,0 А·год;
- Розмір: 97х69х47 мм;
- Вага: 600 грамів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gdlite |
| Емкость аккумулятора | 4 мА/ч |
| Напряжение | 6 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Размер | 70×47×101 мм |
| Техническое состояние | исправное |
| Длина | 47 м |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 97 мм |
| Ширина | 69 мм |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴




