Жіночий гаманець клатч на 2 відділи з ручкою модний і місткий
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 19,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 4 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Довжина | 195 м |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Нове |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴











