
Жіночий гаманець клатч на 2 відділи з ручкою модний і місткий Рожевий
640 ₴
- В наявності
- Код: K 1144
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Женский кошелек клатч на 2 отдела с ручкой модный и вместительный
Характеристики:
Материал: экокожа;
Длина: 19,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Толщина: 4 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Клатч |
| Вага | 200 кг |
| Довжина | 195 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴





