XP-C2008 – 80-міліметровий термопринтер з автоматичним різаком, який може розташовуватися не тільки на робочому столі оператора, але й підвішуватися на стіну, що неабияк економить простір, особливо якщо принтер встановлений на кухні кафе або ресторану.
Основні характеристики Xprinter XP-C2008:
- Метод друку: прямий термодрук;
- Місткість колонки: 576 точок на лінію;
- Ширина друку: 48 мм, 52 мм, 64 мм, 72 мм. 76 мм, 80 мм;
- Швидкість друку: 300 мм за секунду;
- Максимальна ширина паперу: 79,5 мм;
- Функція автоматичного обрізувача чеків;
- Розмір символу AFont A: 12x24, шрифт B: 9x17, CHN: 24 * 24;
- Типи штрих-кодів: UPC-A/UPC-E/JAN13(EAN13)/JAN8(EAN8)/CODE39/ITF/CODABAR/CODE93/CODE128;
- Символи/клупинка вакуум A: 42 символу B: 48 символу CHN: 56 наборів символів;
- Простота заміни витратних матеріалів;
- Підтримка операційних систем: Windows/Linux/Android/Mac;
- Інтерфейси: USB+Serial+Lan
- Розмір буфера пам'яті: 64Кб
- Термін експлуатації головки принтера 50 км;
- Розмір корпусу 180 × 135 × 135 мм (Д × Ш × В);
- Вага: 0,88 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XPrinter |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | LAN (Ethernet), USB |
| Максимальная влажность | 80 % |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Метод печати | Термопечать |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип намотки | внутренняя |
| Тип штрихкода | EAN, 2D, 1D, другой, UPC, Code 128, Code 39 |
| Скорость печати | 120 мм/с |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.88 кг |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 24 В |
| Потребляемый ток | 2.5 А |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 270 ₴











