UKC WST-12 12 V 12 А — це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозрядження. Акумуляторна UKC WST-12 герметична олив'яно-кислотна батарея була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних зонах, як-от охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична олив'яно-кислотна акумуляторна батарея UKC WST-12 є батареєю перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дає змогу знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Ємність: 12А;
- Напруга: 12В;
- Тип: свинцево-кислотна;
- Розмір (ДхВхШ): 150х98х95 мм;
- Вага: 2780 грамів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Вес | 2.38 кг |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 150 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 12 мА/ч |
| Материал изготовления корпуса | Полипропилен |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 1 710 ₴





