UKC WST-18 12V 18А — це герметичний кислотно-свинцевий акумулятор із гелеподібним електролітом. Такий електроліт не боїться нахилу та перевороту, а також характеризується низьким рівнем саморозрядження. Акумуляторна UKC WST-18 герметична олив'яно-кислотна батарея була розроблена як батарея загального призначення. Цей акумулятор є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування, може використовуватися в різноманітних зонах, як-от охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Герметична олив'яно-кислотна акумуляторна батарея UKC WST-18 є батареєю перезаряджуваних елементів із запобіжним клапаном, що дає змогу знизити внутрішній тиск у разі перезаряджання. Такий тип акумуляторних батарей не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.
Характеристики:
- Ємність: 18А;
- Напруга: 12В;
- Тип: свинцево-кислотна;
- Розмір (ДхВхШ): 180х78х166 мм;
- Вага: 4300 грамів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Емкость аккумулятора | 18 А·ч |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота | 166 мм |
| Длина | 180 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления корпуса | Полипропилен |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 1 620 ₴





