Це чудові сумки популярного бренда WeidiPolo. Над створенням сумок цього бренда працюють відомі європейські дизайнери, тому в кожній колекції використані наймодніші тенденції сучасної індустрії сумок.
У створенні матеріалу для WeidiPolo використані інноваційні відкриття в галузі замінників шкіри.
Увага: Колірний відтінок може дещо відрізнятися, це залежить від колірних параметрів Вашого екрана.
Зокрема сумки виготовлені з високоякісної PU-шкіри, яка являє собою багатошарову структуру, верхній шар якої складається з поліуретану, а внутрішній із переробленої шкіри.
Такий шкірозамінник має особливі властивості, а саме:
- Повітропроникність;
- М'якість і еластичність;
- Стійкість до механічних навантажень;
- Не має неприємного запаху;
- Не дубіє й не тріскається на морозі;
- Висока зносостійкість
Вироби з такої шкіри суто зовні мають вигляд натуральний вигляд, причому ціна такої сумки на лад нижча.
Сумка WeidiPolo досить містка та водночас компактна. Вона складається з одного великого відділення і 3 бічних внутрішніх кишень, дві з яких закриваються на блискавку. Підкладка в сумці зі щільного та міцного поліестеру. Ручки сумки середньої довжини, плоскі, широкі, м'які, є також додаткова довга ручка через плече. На всіх деталях фурнітури, а також на дні сумки та оздобленні внутрішніх кишень вибита брендовий напис WeidiPolo.
Загалом сумки WeidiPolo мають дуже престижний, стильний та модний вигляд.
Характеристики:- Розмір: 33 х 32 х 11 см;
- Довжина ручок: 180 мм;
- Головний матеріал: PU Шкіра (Мисливна шкіра);
- Матеріал підкладки: поліестер;
- Форма: Подушка;
- Жорсткість: М'яка;
- Тип застібки: Блискавка;
- Плечовий ремінь: 1;
- Ручки: 2;
- Колір: Бежевий, Чорний, Коричневий, Блідо-рожевий.
- Відділення: Основна / Зовнішня кишеня на застібці/ Потайна кишеня на блискавці/Відділення для телефона;
- Перегородка на змійці: Так;
- Потайна кишеня: Так;
- Зовнішня кишеня: Так
- Тип сумки: Бакетбіг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weidipolo |
| Стан | Новий |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 330 м |
| Довжина ручок | 180 |
| Відділення | Основна / Зовнішня кишеня на застібці/ Потайна кишеня на блискавці/Відділення для телефона |
| Розмір | 33 х 32 х 11 см |
| Колір | (Виберіть потрібний колір) |
- Ціна: 470 ₴









