
Електронний LED-годинник із будильником і термометром UKC DS-3618L Black (зелена підсвітка) (5096)
680 ₴
- Нет в наличии
- Код: PN 1252
Електронний годинник із цікавим дзеркальним рішенням дисплея — це ефектний і необхідний елемент дизайну у Вашому інтер'єрі. Світлодіодна підсвітка дасть Вам змогу навіть у темну пору доби правильно зорієнтуватися в часі, а наполегливий дзвінок будильника приємно розбудить Вас у потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
Технічні характеристики:
• Вбудований календар: час, дата, температура
• Цифровий дисплей
• Часовий формат: 12/24 години
• Кілька режимів індикації дисплея: - показує час (годинник + хвилини) з автоматичним перемиканням у другий режим за 10 секунд; - показує дату (місяць + день) з автоматичним перемиканням в третій режим за 10 секунд; - показує температуру з автоматичним перемиканням у перший режим за 10 секунд
• Тип механізму: електронний
• Електронний будильник
• Роз'єм для живлення через USB-кабель
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz
• DC (робоча напруга): 5V, вбудований елемент живлення CR2032 3V (для збереження інформації в разі вимкнення живлення)
• Тип сигналу будильника: стандартна мелодія
• Діапазон вимірюваної температури: 0 ~ + 50 °C / 32°F ~ 122°F
• Можливість перемикання температури: °С / °F
• Колір корпусу: чорний
• Колір дисплея: зелений
• Матеріал корпусу: пластик
• Тип: настільний
• Тип індикації: електронна (великий шрифт)
• Розмір цифр (ВхШ): 5,7 х 2,8 см
• Габаритні розміри (ВхШхГ): 9,3 х 18,3 х 4 см
• Розмір паковання (ВхШхГ): 9,5 х 18,8 х 4,7 см
•Життя: від будь-якого джерела з USB (кабель USB у комплекті), від мережі 220 В через адаптер (адаптер DC 5V, до комплекту не входить).
Можливості:
• дзеркальна поверхня
• яскрава світлодіодна підсвітка дисплея
• гучний тривалий будильник
• функція автоматичного вимірювання температури
• функція автоматичного зменшення яскравості світіння вночі
Особливості світлодіодних електронних годинників:
• стильний, лаконічний дизайн, доречний у будь-якому інтер'єрі
• не потребує підзаводки
• гарна якість за доступною ціною
• компактність і простота в керуванні (кнопки розміщені на задній панелі)
Комплектація
• Електронний LED-годинник
• USB-дріт для живлення (адаптер не входить)
• Батарейка CR2032 3V (для збереження пам'яті)
• Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид индикации | Арабские цифры |
| Высота | 93 мм |
| Габариты корпуса | 9,3 х 18,3 х 4 см |
| Глубина | 40 см |
| Индикация | Электронные |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Источник питания | Сеть и батарея |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал циферблата | Пластик |
| Наличие | в наличии |
| Особенности циферблата | Светодиодный |
| Подсветка | Да |
| Состояние | Новое |
| Термометр | Да |
| Техническое состояние | исправное |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип механизма | Электронный |
| Тип циферблата | Цифровой (электронный) |
| Тип часов | Настольные |
| Форма | Прямоугольная |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Ширина | 183 мм |
| Элементы питания | Кабель USB (в комплекте без адаптера) |
- Цена: 680 ₴







