Конденсаторний мікрофон Manchez U18, маючи всі якості найпрогресивніших моделей, перетворить ваше робоче місце на професійну студію звукозапису.
Стрими, спілкування в іграх і мережі, робота — все стане на рівень вищим.
Висока чутливість від -39 дБ, система ефективного шумозаглушення, гучний звук із діапазоном від 20 до 16000 Гц, чудова ергономіка, стильний дизайн, простота під'єднання й експлуатації — всі ці якості вже здобули приладу заслужене увагу геймерів, відеоблогерів, вокалістів і музичних виконавців різного віку. На корпусі розміщений регулятор гучності запису.
Основні переваги:
- Суцільнометалевий корпус;
- Регулювання гучності записування на корпусі мікрофона;
- Не потребує додаткового фантомного живлення;
- USB-інтерфейс.
Характеристики:
- Діапазон частот 20-16000 Гц;
- Чутливість -39 Дб +/- 3 Дб (при 1КГц) 0Дб = 1V/Pa;
- Максимальний рівень гучності: 115 Дб (при 1 КГц ≤1% T.H.D);
- Спрямованість: односпрямований, кардіоїдна (0~180.@ 1КГц > 12 Дб);
- руженість сигнал/шум: 66 Дб;
- Частота: 192 кГц, 24bit;
- Опір: 0,68 кОм (за 1КГц);
- Міцний литий корпус;
- Ергономічний дизайн;
- Довжина кабелю: 1.8 м;
- Під'єднання: USB.
Комплектація
- Мікрофон;
- Штатив;
- USB-кабель;
- Коробка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Manchez |
| Вид | Универсальный микрофон |
| Направленность | Однонаправленный |
| Подключение устройства | Проводное |
| Состояние | Новое |
| Способ установки/крепления | Настольный |
| Тип | Конденсаторный |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 185 г |
| Диаметр | 45 мм |
| Длина | 140 мм |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Ширина | 45 мм |
| Характеристики | |
| Чувствительность | -39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диапазон частот | 20-16000 Гц |
| Кабель в комплекте | Да |
| Комплектация | Микрофон, Кабель, Держатель для микрофона |
| Назначение | Студийные |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴







