Характеристики:
- Тип корпусу: металевий.
- Напруга на виході: 5 В постійне.
- Потужність: 50 Вт.
- Вхідна напруга мережі: 110-240 В +/- 15%
- Струм на виході: 10А.
- Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перевантаження.
- Розміри корпусу 200х100х40 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Выходной ток, не более | 10 А |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Выходное напряжение | 5 В |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


