
Прозорий Рюкзак для перенесення тварин, переноска, сумка для тварин Pet Cat для кішок і собак Green
710 ₴
- В наличии
- Код: PN 1443
Рюкзак-переноска для кішок і собак Pet Cat— це інноваційний рюкзак, який забезпечить комфорт Вашого вихованця під час перенесення.
Це рюкзак призначений для перенесення кішок, собак, а також кроликів, хом'яків, шиншил тощо.
Прозоре вікно забезпечує широкий огляд для вашого улюбленця, що дасть змогу йому завжди бачити Вас і не нервуватися під час поїздки чи прогулянки. Переноска для кішки дає змогу без стресу відвідати ветеринара, вийти на прогулянку або вирушити в подорож. Переноска рюкзак ідеально підійде для будь-якої породи кішок, собак дрібних порід і всіх різновидів гризунів. Широкі лямки та зручна м'яка ручка роблять прозорий рюкзак зручним не тільки для пухнастого улюбленця, але й для його господаря.
Для зручності котика або собачки передбачені спеціальні вентиляційні отвори на всьому периметрі рюкзака, а також спеціальний килимок-підстилка і карабін для повідця. Вашому вихованцеві в цьому рюкзаку буде комфортно як у спекотну, так і в холодну погоду.
Рюкзак виготовлений із якісної та міцної тканини Оксфорд, а вікна з ПВХ. Також передбачені спеціальні кишені з боків рюкзака, які дають змогу переносити та зберігати безліч ґаджетів і аксесуарів.
Рюкзак-переноска для кішок і собак Pet Cat — це революція в підході до прогулянки з вихованцем! Мобільний рюкзак легко зафіксувати ремені безпеки в автомобілі. У ньому ви зможете взяти свого вихованця в автобус, поїзд і навіть літак!
Характеристика:
- Матеріал: тканина Оксфорд, ПВХ;
- Розмір: 42 см х 32 х 28 см;
- Максимальна вага тварини: до 7 кг;
- Водонепроникний: Так.
Комплектація
- Рюкзак;
- Підстилка
Колірний відтінок може відрізнятися. Відтінок залежить від колірних параметрів монітора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pet Cat |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки, Грызуны |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Материал | Пластик |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Форма | Овальная |
| Размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Цена: 710 ₴








