Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴











