
Сумка жіноча маленька кругла. Жіноча міні сумочка клатч через плече якісна еко шкіра, сумочка-клатч Молочний
420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613М
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








