
Маленька жіноча сумочка клатч з ланцюжком, модна міні-сумка, сумка-клатч жіночий Сірий
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 781С
+380 (68) 630-67-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







