Телескоп AZM70300 з штативом (7923)
  • В наличии
  • Код: PN 2755
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
  Телескоп AZM70300 — короткофокусний рефрактор із пристойним діаметром об'єктива (70 мм). Постачається з двома окулярами: короткофокусним (збільшення у 50 разів) і довгофокусним (15 крат). З діагональним дзеркалом із комплекту дає дзеркальне (відбивне по горизонталі), але не перевернуте по вертикалі зображення. З обертовою лінзою — звичну людському оку картинку: завдяки цьому аксесуару прилад можна застосовувати й для наземних спостережень.
Речовий фокусер телескопа AZM70300  має стандартний внутрішній діаметр — 1.25", що дає змогу доукомплектувати модель будь-якими потрібними окулярами відповідно до посадкового діаметра. До комплектації телескопа входить настільний фотоштатив із різзю 1/4" й оптичний шукач 5x24, який допоможе вибрати цікавий об'єкт для дослідження.
Технічні характеристики:
  • Оптична конструкція: рефрактор;
  • Збільшення: 15x, 50x (45x, 150x у разі використання лінзи Барлоу);
  • Діаметр об'єктива: 70 мм;
  • Фокусна відстань: 300 мм;
  • Окуляр 1: H6 мм (збільшення 50x), Гюйгенса, діаметр 1.25" (31.75 мм);
  • Окуляр 2: H20 мм (збільшення 15х),  Гюйгенса, діаметр 1.25" (31.75 мм);
  • Максимальне корисне збільшення: 150x;
  • Светосила: 1/4.3;
  • Кут поля зору: 2°21';
  • Роздільна здатність: ≤3.1;
  • Тип призми: BAK7 48°;
  • Довжина труби: 30 см;
  • Штатив (монтування): висота 40 см;
  • Гранична зоряна величина: 11.8;
Комплектація
  • Оптична труба;
  • Штатив;
  • Окуляри — 2 шт (6 мм, 20 мм);
  • Лінза Барлоу 3x;
  • Монтажний окуляр 1.5x;
  • Діагональне дзеркало 90°;
  • Шукач оптичний 5x24;
  • Місячний фільтр
Характеристики
Основные
СостояниеНовое
ЦветБелый
Фокусное расстояние300 мм