Сумочка унісекс зі щільного матеріалу на одне відділення + зовнішня кишеня + доповнитьый кошелек
Розміри — 25х15х5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бест Фабрик |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴











