ТИСНИ НА КНОПКУ
тут весь асортимент наших Чоловічих браслетів.
Чоловічий браслет з натурального каменю GOLD PREDATOR з ягуаром на шнурі
Матеріал: натуральний камінь гематит + шнур + метал
Колір: золотий
Діаметр намистин: 0.8 см
Діаметр кола: регулюється від 15 до 20 см
Стильна дерев'яна подарункова коробка + 100 грн. до вартості браслетів.
Кам'яні браслети носять, як правило, разом з годинником або в комбінації з іншими шкіряними, так і текстильними браслетами.
В нашому магазині Ви можете підібрати будь-які комбінації браслетів, виготовлених з різних матеріалів і створити свій унікальний набір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stainless Steel |
| Вес | 50 г |
| Длина | 180 мм |
| Замок | Затяжка |
| Материал | Натуральный камень |
| Покрытие | Без покрытия |
| Пол | Мужской |
| Размер браслета (см) | Регулируемый |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Готический |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетеный |
| Толщина | 8 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка средства | Без коробки |
| Цвет и оттенок | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴





